Ahoj, jmenuji se Petr Odložil.  Od malička se věnují různý sportovním aktivitám jako je například běh, cyklistika či běh na lyžích. Z mnoha sportovních událostí můžu zmínit například Jesenický maraton, Horskou výzvu, Beskydskou sedmičku, bežecký Everesting, Králický triatlon a v poslední době se účastním i závodů v Nordic Walkingu.
 

Proč Nordic Walking ?

NW  je skvělá kompenzační a zdravá aktivita, jejíž náročnost je možné velice dobře škálovat a návic ji lze provozovat v přírodě téměř za každého počasí. Této aktivitě se  věnuji od roku 2020 a jako instruktor od roku 2022, kdy jsem získal certifikaci a stal jsem se členem sdružení instuktorů Nordic Walking Point.

Nordic Walking je zábava.

Nordic Walking a vše kolem něj mě skutečně baví, a proto se stále vzdělávám. Posouvá mě setkávání se s jinými instruktory, ale i práce s mými klienty. Jsem doma v okolí Zábřeha na Moravě. Nicméně díky svým cestám za poznáním celého regionu, rád připravím trasu pro klienty v širokém okolí.

Co se podařilo ?

Za rok svého působení se mi podařilo seznámit se spoustou skvělých lidí a vytvořit partu, která má ráda nordic walking, opakovaně takto sportuje, navštěvuje kondiční lekce a dokonce jezdí i na závody. A to je v porovnání s medailemi ze závodů mnohem větší úspěch !